Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineremontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
3955 odwiedzin | wpisów: 12, komentarzy: 44, artykułów: 8, obserwuje: 4

Awaria instalacji cw

autor: remontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkich i chcę się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem, który opiszę. Problem dotyczy mieszkania deweloperskiego , które zostało zakupione 6 lat temu i powstał problem w postaci zalewania mieszkania poniżej . Został o tym fakcie poinformowany właściciel budynku na którym ciąży rękojmia, po zewnętrznych oględzinach nic nie ustalono więc została wezwana ekipa z ramienia dewelopera i przystąpiono do prac odkrywkowych.


Po dostaniu się pod posadzkę znaleziono wyciek na wodzie ciepłej użytkowej na 20 cm litej rury PEX , samej rury nie widziałem ale widziałem zdjęcie tego pechowego kawałka i wyglądał na spuchnięty, rozwarstwiony i prawie przezroczysty. Został wezwany rzeczoznawca i stwierdził , że to wada rury, następnie został poinformowany producent i rura pojechała do laboratorium firmy produkującej ten system , firma to R..... Po przeprowadzonych badaniach firma uznała , że to wada fabryczna rury i kryją wszystkie koszty z doprowadzeniem mieszkania do stanu pierwotnego.

Na chwilę obecną mieszkanie jest osuszane , które będzie trwało min. miesiąc . Do wymiany jest 80 m2 gresu 600x600 , wszystkie ościeżnice i drzwi listwy przypodłogowe odkucie tynku na ścianach z grzybem odrestaurowanie łazienki i malowanie całości. Jeśli ktoś miał podobny problem lub słyszał o takich wadach rur PEX to proszę o komentarze . Pozdrawia Zespół Firmy King-Dom Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:435