Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineremontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
3955 odwiedzin | wpisów: 12, komentarzy: 44, artykułów: 8, obserwuje: 4

Kleje Żelowe Atlas

autor: remontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Atlas geoflex to nowy wysoko elastyczny klej żelowy klasy c2te oparty na innowacyjnej technologii żelu krzemianowego. Umożliwia ona przyklejanie okładzin na najbardziej wymagające podłoża, poprzez dodanie odpowiedniej ilości wody zarobowej pozwala uzyskać dwie różne konsystencję, produkt ceramiczny dzięki zastosowanej technologii zmniejsza  zjawisko pylenia poprzez .

 Atlas geoflex optymalne dostosowanie konsystencji nieprzerwanie  co gwarantuje doskonałą przyczepność i trwałość połączenia, otoczenie Flex umożliwia przyklejanie okładzin każdego typu zarówno nasiąkliwych jaki nienasiąkliwy gres szklany, ceramiczny , kamiennej płyteki szklanej , klinkieru czy kamienia naturalnego. Atlas geoflex można stosować do przyklejania zarówno małych jak i dużych formatów dowolnej okładziny długości boków przyklejonej płytki i powierzchnia nie powinna przekraczać 0,25 m kwadratowego przy zachowaniu zasad prawidłowego przygotowania i za gruntowania podłoża , klej Atlas geoflex gwarantuje także w wypadku przyklejenia okładziny na tak zwanych podłożach hydrolizacji , grubowarstwowe na nierównym podłożu bez konieczności szpachlowania wyrównawczego która ułatwia i skraca czas pracy nawet o 12 godzin osuwanie się płytek zapewnia zastosowanie kleju Atlas. Kompleksowo Zaleca się stosowanie 6 i pół litra wody na 25 kg, w drugim mieszkaniu są doskonale sprężyste brak płynu i pozwala na rozpoczęcie doskonałą rozpływności.  Zastosowanie kleju w górnej granicy wody zarobowej aby uzyskać konsystencję kleju na powierzchnię poziome zaleca się stosowanie 8,25 l wody na 25 kg suchej zaprawy pomimo uzyskanej półpłynnej konsystencji klej pozostaje stabilny stosowanie Atlas geoflex pewność że nawet duże i ciężkie płytki  się nie zapadną , przy zastosowaniu górnej granicy wody zarobowej doskonale wypełnia przestrzeń bezpieczna aplikacja w wysokich temperaturach Innowacyjna receptura oparta na Gwarantuję nieprzerwany proces wiązania kleju jest to ważne zwłaszcza podczas prac prowadzonych w warunkach podwyższonej temperatury otoczenia oraz na nagrzanej powierzchni.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:429