Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineremontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
3955 odwiedzin | wpisów: 12, komentarzy: 44, artykułów: 8, obserwuje: 4

Remont mieszkania i nietypowe rozwiązania.

autor: remontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

 Remontując mieszkanie lub lokal użytkowy stajemy przed problemem  wymiany  starej posadzki wykończonej płytkami ceramicznymi lub lastrykiem. Skucie takiej podłogi aby  przygotować podłoże pod nowe wykończenie jest kłopotliwe i czasochłonne Weber ma rozwiązanie tego problemu samopoziomujący podkład podłogowy Weber Floor 4310 wylewany na istniejącą podłogę.


  Nie musisz skuwać płytek nie płacisz za wywóz gruzu , czysta praca bez kurzenia w pomieszczeniach ,szybkie wykonanie . Weber floor 4310 może być wylany bezpośrednio na starą podłogę wystarczy ją tylko przygotować w kilku prostych krokach wszystkie głuche miejsca należy wykuć a ubytki i spękania wypełnić. Listwy przypodłogowe należy usunąć , wstępnie oczyszczone podłoże odkurzamy a na koniec  podłoże należy odtłuścić na przykład w roztworem sody lub acetonu, zostawić do wyschnięcia , podłoże należy zagruntować preparatem Weber prim kwarc , preparat Weber priim kwarc jest gotowy do użycia wystarczy go jedynie dokładnie wymieszać, preparat gruntujący nanosimy na podłodze równomierną cienką warstwą za pomocą wałka malarskiego z krótkim włosiem lub szerokiego pędzla wokół ścian słupów rur i tym podobnych wykonujemy dylatacje obwodowe stosując taśmę dylatacyjną Weber floor 4960 zagruntowane i wyschnięte podłoże jest gotowe do dalszych prac. Podkład Weber floor 4310 mieszamy z wodą w proporcjach podanych na opakowaniu, odstawiamy na około dwie minuty aby aktywować wszystkie dodatki i polimery i ponownie krótko mieszamy zaprawę . Weber floor 4310 wylewamy na podłoże pasmami o szerokości 30 do 40 cm, sprawdzamy grubość warstwy, kolejne porcje zaprawy przygotowujemy i wylewamy tak szybko aby mogły połączyć się gdy są jeszcze w stanie płynnym, po wylaniu masę rozprowadzamy na żądaną grubość , dzięki zastosowaniu butów z kolcami powierzchnia wylewki będzie równa i jednolita. Powierzchnie należy ewentualnie wygładzić stalową pacą . Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu podłoża podkład będzie wytrzymały i trwały bez konieczności skuwania starych płytek czy lastryka. Weber floor 4310 nowa podłoga na starych płytkach.

 Na koniec zaznaczam iż jest to rozwiązanie alternatywne , w razie wątpliwości zapraszam do zadawania pytań na wszystkie chętnie odpowiem.   Dziękuję za poświęcony czas Firma King-Dom 
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:435