Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineremontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
3954 odwiedzin | wpisów: 12, komentarzy: 44, artykułów: 8, obserwuje: 4

Coś na tarasy i balkony

autor: remontylodz blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Webber, weber dry balkon to wykończenie powierzchni balkonu lub tarasu bez spoinowe z systemem powłokowym jest alternatywnym rozwiązaniem dla wykończenia przy użyciu płytek ceramicznych. Rozwiązanie to łączy w sobie hydroizolacje oraz warstwę użytkową i oparte jest na wysokiej jakości sprawdzonym systemie płynnych membran hydro izolacyjnych weber dry Pur system.

 Oto jak prawidłowo wykonać weber dry balkon, w przypadku balkonów nowych niewymagających naprawy powierzchnia musi być równa i pozbawiona wystających i luźnych części oraz pyłu i kurzu połączenia ściany z płytą balkonową uszczelniamy trwale elastycznym uszczelniaczem poliuretanowym podłoże należy zagruntować przy użyciu preparatu Weber prim EP2K. Gruntowanie zaczynamy od pasa na dolnej części ściany obróbek blacharskich załomów i krawędzi. Gruntujemy przy użyciu pędzla następnie wałkiem gruntujemy większe powierzchnie poziome. Kolejnym etapem jest naniesienie membrany weber dry Pur Seal, odkurzamy zagruntowaną powierzchnię i odtłuszczamy acetonem, taśmą papierową wyznaczamy granicę nakładania preparatu, membranę nanosimy pędzlem w miejscach trudniej dostępnych na dużych powierzchniach używamy wałka bezpośrednio po naniesieniu membrany usuwamy taśmy odcinające. Po całkowitym wyschnięciu preparatu najlepiej następnego dnia nanosimy drugą warstwę membrany weber dry Pur Seal . Zaczynamy od odkurzenia powierzchni i przyklejenia papierowych taśmy odcinających.


Nanosimy membranę, bezpośrednio po nałożeniu drugiej warstwy wykonujemy posypkę z piasku kwarcowego, barwionego piasku kwarcowego lub płatków dekoracyjnych dostępnych jest 16 kolorów piasku kwarcowego versys-x pu 2 uziarnieniach oraz 21 kolorów płatków dekoracyjnych webersys chips. Po wykonaniu posypki ostrożnie zdejmujemy taśmy odcinające, po wyschnięciu drugiej warstwy membrany najlepiej następnego dnia zbieramy nadmiar piasku, nadaje się on do ponownego wykorzystania w ostatnim etapie wykonujemy warstwę zamykającą przez nałożenie preparatu weber dry Pur Coat lub weber dry Pur Code . W przypadku posypki z barwionego kruszywa kwarcowego lub płatków dekoracyjnych warstwy zamykającą wykonujemy warstwę transparentną materiału weber dry Pur.

Zalety systemu

weber dry balkon – powierzchnia bez spoin i połączeń brak potencjalnych miejsc przecieków i ryzyka odpadania płytek estetyczna dekoracyjna powierzchnia wysokiej jakości i trwałości, właściwości antypoślizgowe w zależności od rozwiązania łatwość utrzymania w czystości, możliwość czyszczenia zwykłymi środkami czystości odporność na warunki atmosferyczne opady, promieniowanie UV temperatury w zakresie od minus 30 do Plus 90 stopni Celsjusza możliwość wyeliminowanie obróbek blacharskich elastyczność i zdolność przenoszenia zarysowań podłoża nawet w ujemnych temperaturach szybka i prosta aplikacja doskonała przyczepność do podłoża.

Dziękuję za Poświęcony czas Firma King-DomStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba blogów:63706
Liczba wpisów:211952
Liczba komentarzy:896115
Liczba zdjęć:788031
Liczba komentujących:48250
Użytkownicy online:428